Tibbi Birimler

ACİL SERVİS

Hastalarımıza 1 hekim, 2 hemşire,ve 1 bilgi işlem personeli olmak üzere 7 GÜN 24 SAAT hizmet vermektedir.

Acil röntgen ve laboratuar hizmeti günün her saatinde sunulmaktadır.

 

 

YATAKLI TEDAVİ HİZMETLERİ – KLİNİKLERİMİZ

25 Yatak kapasiteli 2 kattan oluşan yatan hasta servisimizde fiziki imkanlarımız ölçüsünde 1,2,3 ve 4 kişilik hasta odamız mevcuttur. Servis odalarımızın tümünde hasta yatağı,mekezi oksijen sistemi,el yıkama lavabosu, refakatçiler için açılabilir koltuk, mini buzdolabı, gardırop ve televizyon bulunmaktadır. 2.Kat servis katı içinde Hasta Bekleme Salonumuz mevcuttur. Ayrıca merdiven kullanmayacak hastaların servislere rahat çıkabilmeleri için asansör mevcut olup, asansör poliklinik katından başlayarak 2.kat yatan hasta servisimize ulaşımı sağlamaktadır.

Hasta güvenliği uygulamaları çerçevesinde her hasta için tanımlayıcı kol bilekliği kullanılmaktadır. Tedavi ve bakım hizmetlerinin daha etkin olabilmesi için hastalarımızın hastanemize kabulünden çıkış anına kadar hastalara ve yakınlarına eğitim komitesi planlaması doğrultusunda eğitim verilmektedir. 3 branşta tedavi ve bakım hizmeti veren hastanemiz, mesleğinde deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz tarafından verilen sağlık hizmeti hasta odaklı hizmet anlayışıyla devam etmektedir.

 

DİYALİZ ÜNİTESİ

Hastalarımıza kış döneminde ve yaz döneminde haftanın 3 günü (Pazartesi,Salı,Çarşamba) 3 er seans Perşembe ve Cuma Günleri 2 şer seans hizmet veren birimimizde 1 Hekim 2 Diyaliz sertifikalı hemşire 1 Diyaliz Teknikeri ve Ayda 1 kez nefroloji uzmanı 2 kezde Diyetisyen ile hizmet vermektedir Birimimizde 8 adet Hemodiyaliz Cihazı bulunmakta olup, hastalarımızın ulaşımı diyaliz servis aracı ile sağlanmaktadır.