Yatakli Tedavi Hizmetlerimiz

YATAKLI TEDAVI HIZMETLERIMIZ

Yatakli tedavi hizmetlerimiz egitimli personeller eşliginde hasta memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir.

25 Yatak kapasiteli 2 kattan oluşan yatan hasta servisimizde fiziki imkanlarımız ölçüsünde 1,2,3 ve 4 kişilik hasta odamız mevcuttur. Servis odalarımızın tümünde hasta yatağı,mekezi oksijen sistemi,el yıkama lavabosu, refakatçiler için açılabilir koltuk, mini buzdolabı, gardırop ve televizyon bulunmaktadır. 2.Kat servis katı içinde Hasta Bekleme Salonumuz mevcuttur. Ayrıca merdiven kullanmayacak hastaların servislere rahat çıkabilmeleri için asansör mevcut olup, asansör poliklinik katından başlayarak 2. kat yatan hasta servisimize ulaşımı sağlamaktadır.

Hasta güvenliği uygulamaları çerçevesinde her hasta için tanımlayıcı kol bilekliği kullanılmaktadır. Tedavi ve bakım hizmetlerinin daha etkin olabilmesi için hastalarımızın hastanemize kabulünden çıkış anına kadar hastalara ve yakınlarına eğitim komitesi planlaması doğrultusunda eğitim verilmektedir. Üç branşta(genel cerrahi, çocuk hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum) tedavi ve bakım hizmeti veren hastanemiz, mesleğinde deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz tarafından verilen sağlık hizmeti hasta odaklı hizmet anlayışıyla devam etmektedir.


HASTANIZIN YATIS ISLEMLERINI NASIL YAPARSINIZ ?
Poliklinikten hastanizin yatisina karar  verildikten sonra yataklı hasta servisinin sekterine başvurmaniz yeterli olacaktir.


HASTANIZI NASIL ZIYARET EDEBILIRSINIZ ?
Hastanizi hastanede 14:00-15:00 saatleri arasında ve servis hemşiresi izniyle ziyaret edebilirsiniz. Ancak hastanizin tedavisinde aksakliklara sebebiyet vermemek için yiyecek, içecek, canli çiçek vb. getirmemeniz önemle rica olunur. 


HASTANEYE GELMEDEN HASTAMA NASIL ULASIRIM ?
Hastanizin yattigi oda numarasi belirtilerek dahili telefon 3079 numarası ile 0322 581 39 45  numarali telefon hattindan hastaniza ulasabilirsiniz.