Laboratuar - Radyolaji Hizmetlerimiz

LABORATUAR HIZMETLERI

Gelismis cihazlarimiz ve egitimli personelimiz esliginde asagida belirtilen laboratuar hizmetleri hastanemizde verilmektedir.

Hastanemiz Biokimya laboratuarında; Hormon testleri, Biokimya testleri, Hemogram testleri çalışılmakta olup hastalardan örnek alımı ile başlayan ve sonuç verme   ile sonlanan preanalitik, analitik ve postanalitik laboratuar süreçlerinde tüm tetkikler kalibrasyon ve bakımları düzenli olarak yapılan cihazlarda, tecrübeli laborantlar  tarafından yapılmakta, ayrıca cihazlar ve test malzemelerinin iç (internal) ve dış (eksternal) kalite kontrolleri periyodik olarak yapılıp kayıt altına alınmaktadır.


LABORATUAR HIZMETLERINDEN NASIL FAYDALANIRSINIZ ?

Muayene oldugunuz poliklinikte hekiminiz gerekli gördügü taktirde laboratuar hizmetlerinden en iyi sekilde faydalanabilirsiniz.

LABORATUAR SONUÇLARINIZA NASIL ULASIRSINIZ ?

1- Gerekli donanima sahip bilgisayarinizdan www.pozantidh.gov.tr adresine girerek laboratuar sonuçlariniza ulasabilirsiniz.
2- Poliklinik girişinde bulunan danışma biriminden sonuçlarinizi alabilirsiniz.


 

RADYOLOJI HIZMETLERI

Egitimli personelimiz esligindeasagida belirtilen radyoloji hizmetleri hastanemizde verilmektedir.

- Röntgen

RADYOLOJI HIZMETLERINDEN NASIL FAYDALANIRSINIZ ?

Muayene oldugunuz poliklinikte hekiminiz gerekli görüldügü takdirde radyoloji hizmetlerinden iyi sekilde faydalanabilirsiniz. Sonuçlarinizi çekimden 5 dk. sonra röntgen kayit bölümünden alabilirsiniz.